JacobCFC napisał(a):

|
A to jednak Boguś to piłkarz? Bo za każdym razem gdy wychodził w podstawowym składzie to był lament, że gramy jednego mniej
|
Trzeba było dostosować fakty do teorii
Nie no, ale na powążnie, Boguski coś tam dawał drużynie. Na pewno więcej niż Guerrier w niektórych meczach.