emjot napisał(a):

w momencie wywalania Łobo nie był skazany.
Ale to wystarczyło że jest podejrzany i doprowadzony do Wrocławia.
Pewnie zapis w kontrakcie był odpowiedni. I z niego skorzystano.
Co do Burligi: obowiązkowo powinien się leczyć. Ale jeśli będzie wysłany, a nie sam się zgłosi to nic to nie da. Lub niewiele.
|
No, ok, ale przydatność Łobo i Garguły oceniono w inny sposób. Klubowi afera z Wojtkiem była po prostu na rękę. Łatwe do zrozumienia.
Mam nadzieję, ze zakończę ten wątek- przynajmniej w teorii podejmuje się zawsze decyzje najlepsze dla klubu. Odejście Wojtka taką było, tak samo jak pozostawienie Garguły.