Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21635
Stary 20.05.2014, 15:17
emjot napisał(a):Wyświetl post
w momencie wywalania Łobo nie był skazany.
Ale to wystarczyło że jest podejrzany i doprowadzony do Wrocławia.
Pewnie zapis w kontrakcie był odpowiedni. I z niego skorzystano.
Co do Burligi: obowiązkowo powinien się leczyć. Ale jeśli będzie wysłany, a nie sam się zgłosi to nic to nie da. Lub niewiele.
No, ok, ale przydatność Łobo i Garguły oceniono w inny sposób. Klubowi afera z Wojtkiem była po prostu na rękę. Łatwe do zrozumienia.
Mam nadzieję, ze zakończę ten wątek- przynajmniej w teorii podejmuje się zawsze decyzje najlepsze dla klubu. Odejście Wojtka taką było, tak samo jak pozostawienie Garguły.
Odpowiedz cytując