Gwiaździsty napisał(a):

Ujawniam istnienie porozumienia PiS i UPR. W 2002 w wyborach samorządowych działacze UPR startowali z list Prawa i Sprawiedliwości. Do Rady Miasta Warszawy dostał się wówczas z ramienia UPR prezes Stanisław Wojtera, a także radny Dzielnicy Praga-Północ, znany do dziś z działalności społecznej i walki z tzw. pomnikiem "Czterech Śpiących" Paweł Lisiecki. W 2001 Janusz Korwin Mikke nie startował z listy PO tylko jako ponadpartyjny kandydat na senatora we Wrocławiu z ramienia Bloku Senat 2001 (wspólnie z PO, ROP i tak, tak PiS)
Powyższe nie moje lecz cytowane.