St Yabol napisał(a):

taka sama jak na jesień? dobry jesteś
-Jovanovic
-Głowacki
-Boguski
trzech zawodników którzy grali w każdym meczu na jesień. Przypominam, że to jest stan obecny, a 2-3 tyg temu lista była znacznie dłuższa
|
A to jednak Boguś to piłkarz? Bo za każdym razem gdy wychodził w podstawowym składzie to był lament, że gramy jednego mniej