Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 20.05.2014, 09:56
My w ataku pozycyjnym nie istnieliśmy w tym meczu. Teraz mamy dobry zespół na grę z kontry i tak należałoby grać nawet z naszymi sąsiadami w tabeli. Kontrola meczu to coś na co ewentualnie możemy sobie pozwolić z ligową depresją (a i to nie zawsze, jak pokazał nam choćby Widzew).
Odpowiedz cytując