St Yabol napisał(a):

taka sama jak na jesień? dobry jesteś
-Jovanovic
-Głowacki
-Boguski
trzech zawodników którzy grali w każdym meczu na jesień. Przypominam, że to jest stan obecny, a 2-3 tyg temu lista była znacznie dłuższa
|
Człowieku widziałes jakiś zespół w ekstraklasie, który nie miałby kilku kontuzjowanych graczy w czasie rundy ? He, he, he faktycznie ....Boguski - kluczowa broń Smudy

, osłabienie po h... . Głowacki ? A kiedy miał kontuzję ? Nie czasem w meczu z Podbeskidziem, które było w 6 kolejce meczów wiosenncyh. Już po porażkach u siebie z Ruchem, Zawiszą czy blamażami w Łodzi z najsłabszym Widzewem czy Zagłębiem Lubin ?
Tłumaczenie beznadziejnego przygotowania zespołu do rundy wiosennej - kontuzjami jest więc śmieszne bo jak widać Głowacki w tamtych meczach grał ale jak widać niewiele mógł zrobić.
Polecam mniejszego słuchania smudowego pier....nia, bo z prawdą nie ma to wiele do czynienia. Znalazł sobie teraz bajeczkę mającą przykryć fuszerkę, która odwala od poczatku rundy czyli przedostatnie miejsce w tabeli podczas wiosny.