SharksiK napisał(a):


Weż ty się ogarnił bo .......isz takie kocopoły, że mało.
Pokaż mi drugi taki klub który wyrzuca zawodników za złamanie zapisu w kontrakcie. Jest milion róznych sposobów na to by ukarać zawodnika czy sprowadzic go do pionu a wylotka to ostateczność, za notoryczne łamanie zapisów lub dyskwalifikujący występek typu : handlowanie meczy.
Od wymierzania sprawiedliwości są sądy a nie Wisła vel bednarz. Zresztą ostatnio pokazali tą swoją sprawiedliwość, rozdając kibicom zakazy...
|
To się nazywa
hipokryzja. Gdyby jakiś czas temu zrobił to Jaliens/Jovanić to klub natychmiast skorzystałby z okazji i go zwolnił z kontraktu, a Ty byś temu przyklasnął. Na tym polega sprawiedliwość, by wszystkich traktować tak samo.
Co nie zmienia faktu, że cieszę się, że Bury zostanie w klubie. Wisła nie może sobie pozwolić na dalsze tracenie zawodników.