Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21618
Stary 20.05.2014, 07:51
Pytanie jest tylko co obstawiał (zakładając że faktycznie obstawiał ) bo jeśli ekstraklasę o Wiśle nawet nie wspominając to jest duży problem.

Jeśli jesteś uzależniony to nie prosisz nikogo żeby za Ciebie obstawiał tylko MUSISZ szam to zrobić.
Odpowiedz cytując