Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21617
Stary 20.05.2014, 07:47
huberix napisał(a):Wyświetl post
Burliga jest idiotą, że sam psozedł zamiast poprosić o to rodzine czy kumpla.
Jedynie co, to mam nadzieję iż klub nie zostawi Burego z tymi swoimi długami.
Już na bloku było napisane : Burliga oddaj hajs.
Karać nie ma bardzo czym, bo kasą to byłby gwóźdź do trumny dla piłkarza, a chyba 50 kółek wokół boiska mu nie dadzą( chociaż w sumie..).
jak już napisał Sharksik, klub żeby miał czelność karać finansowo sam powinien uregulować wszystkie zaległości z odsetkami.
Odpowiedz cytując