huberix napisał(a):

Burliga jest idiotą, że sam psozedł zamiast poprosić o to rodzine czy kumpla.
Jedynie co, to mam nadzieję iż klub nie zostawi Burego z tymi swoimi długami.
Już na bloku było napisane : Burliga oddaj hajs.
Karać nie ma bardzo czym, bo kasą to byłby gwóźdź do trumny dla piłkarza, a chyba 50 kółek wokół boiska mu nie dadzą( chociaż w sumie..).
|
jak już napisał Sharksik, klub żeby miał czelność karać finansowo sam powinien uregulować wszystkie zaległości z odsetkami.