Gwiaździsty napisał(a):

Remisik na wyjeździe i podobnie wielki optymizm wlał się w serca jak po niedawnym 2:2 w Warszawie. A co było później ? wszyscy wiemy.
Juz widzę jak wygrywamy 2 mecze u siebie i remisujemy w Gdańsku. Otrzeźwiejcie w końcu. Najlepszym podsumowaniem tej rundy (wiosennej) jest fakt, ze Wisła zajmuje w niej przedostatnie miejsce w tabeli. I to chyba mówi wszystko o przygotowaniu zespołu na wiosnę.
|
Chyba jednakk bardziej swiadczy to o naszej kadrze, pseudo obroncach i ilosci kontuzji. W tej rundzie bodaj tylko Misiek byl zdrowy.