Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21616
Stary 20.05.2014, 07:38
Burliga jest idiotą, że sam psozedł zamiast poprosić o to rodzine czy kumpla.
Jedynie co, to mam nadzieję iż klub nie zostawi Burego z tymi swoimi długami.
Już na bloku było napisane : Burliga oddaj hajs.
Karać nie ma bardzo czym, bo kasą to byłby gwóźdź do trumny dla piłkarza, a chyba 50 kółek wokół boiska mu nie dadzą( chociaż w sumie..).
Odpowiedz cytując