Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 20.05.2014, 07:25
Remisik na wyjeździe i podobnie wielki optymizm wlał się w serca jak po niedawnym 2:2 w Warszawie. A co było później ? wszyscy wiemy.
Juz widzę jak wygrywamy 2 mecze u siebie i remisujemy w Gdańsku. Otrzeźwiejcie w końcu. Najlepszym podsumowaniem tej rundy (wiosennej) jest fakt, ze Wisła zajmuje w niej przedostatnie miejsce w tabeli. I to chyba mówi wszystko o przygotowaniu zespołu na wiosnę.
Odpowiedz cytując