|
Partii Kaczynskiego nie wspieram, więc nie dam ani grosza Sakiewiczowi. Tygodnik Karnowskich to rynsztok wzgledem tego co prezentowalo Uwazam RZE. Natomiast po rydzykowy ND siegam co kilka miesiecy aby zobaczyc kogo w danym momencie gloryfikuje.
Wszystko to bardzo mierny poziom.
|