Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#667
Stary 19.05.2014, 23:23
Partii Kaczynskiego nie wspieram, więc nie dam ani grosza Sakiewiczowi. Tygodnik Karnowskich to rynsztok wzgledem tego co prezentowalo Uwazam RZE. Natomiast po rydzykowy ND siegam co kilka miesiecy aby zobaczyc kogo w danym momencie gloryfikuje.

Wszystko to bardzo mierny poziom.
Odpowiedz cytując