Temat
:
Ekstraklasa 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
Od: 05.2007
Offline
#
1527
19.05.2014, 21:02
Nie kłócić się, my kupujemy sędziów bo bez tego wiadomo że dzisiaj to Wisła lub Lech miałby mistrza i niech tak zostanie
Jak to mówią nie ma co się lubi to się kradnie co popadnie
Ostatnio edytowane przez krwawy : 19.05.2014 o godz. 21:07.
krwawy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krwawy
Znajdź inne posty napisane przez krwawy