Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1527
Stary 19.05.2014, 21:02
Nie kłócić się, my kupujemy sędziów bo bez tego wiadomo że dzisiaj to Wisła lub Lech miałby mistrza i niech tak zostanie

Jak to mówią nie ma co się lubi to się kradnie co popadnie
Ostatnio edytowane przez krwawy : 19.05.2014 o godz. 21:07.
Odpowiedz cytując