Misiek bardzo dobrze i w końciu z fartem - coś nowego
Nasza gra w defensywie - elektrycznie chociaż ciut lepiej niż w ostatich meczach wyjazdowych - coś nowego
Nasza gra w ofensywie mimo dwóch bramek kiepska zbyt mało sytuacji stworzyliśmy , fajnie że Brożek zapakował 2/2 i to na wyjeździe - coś nowego
34 kolajka za nami zeszlo.pl narzeka na Wisłę po raz 32 - tutaj akurat po staremu.
Stanowski po klęsce jego Barcelony w wysigu po jakies trofeum odreagowuje tradycyjnie na Wiśle

A że jeszcze Burego udało się złapać u buka to bol czterech liter znacznie uśmierzony.
