Temat
:
Ekstraklasa 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
Od: 06.2013
Offline
#
1524
19.05.2014, 20:53
ToTylkoJa
napisał(a):
A to kazdy sedzia z Warszawy musi byc z automatu za Legia?
Jasne że nie. Proponuje wystąpić do FIFA żeby w eliminacjach do pucharów sędziował wam Warszawiak.
Janusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janusz
Znajdź inne posty napisane przez Janusz