Temat
:
Ekstraklasa 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
Od: 06.2013
Offline
#
1521
19.05.2014, 20:20
"Po drugie dwa z tych trzech meczów Lech spokojnie wygrał" Nie chodzi że wygrał, chodzi o zasadę i przyzwoitość, poza tym jakieś kartki z du.y chyba dostali
Janusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janusz
Znajdź inne posty napisane przez Janusz