Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27915
Stary 19.05.2014, 18:56
Nie powiem ci jak wygląda kwestia z walutami, bo korzystam z paypala tylko w złotówkach.

Wygląda to tak, że zakładasz sobie konto i możesz przelewać kasę na czyjeś konto lub mogą ci przelewać, wpisując tylko twój adres e-mail. Potem możesz za free przelać na swoje konto bankowe, tylko musisz tam zrobić jakąś weryfikację (wygląda to chyba tak, że podajesz dane do konta, a paypal wysyła ci dwie małe kwoty, które musisz później wpisać w okienka).

Ogólnie się za to nie płaci, przynajmniej ja nic nigdy nie płaciłam.
Odpowiedz cytując