Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1513
Stary 19.05.2014, 16:38
Właśnie się dowiedziałem że "na wszelki wypadek" ostatnie 4 mecze Lecha sędziowali panowie z Warszawy.
Obleśny ma mistrza. Gratulacje dla kibiców Legii. Super sezon. Może w tym roku uda się w pucharach załatwić fajnych sędziów i zdobyć nawet ze 3 gole? Kto wie?
Odpowiedz cytując