Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21608
Stary 19.05.2014, 16:37
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Co debilizm

Pojebany to jest przepis i tyle...
Burliga jest normalny,zwyklym czlowiekiem wiec dlaczego nie może korzystać z tego co każdy inny
Dlaczego nie może sobie isc obstawić wynikow tenisa czy ping-ponga
Czy ktoś kazał mu podpisać kontrakt z takimi a nie innymi zapisami? W tym kraju zbyt łatwo ludzie zapominają o swoich zobowiązaniach i zbyt często godzą się na zapisy których nawet nie zamierzają poznać.
Swoją drogą trzeba być solidnym głąbem żeby będąc piłkarzem samemu leźć do punktu zamiast wysłać kogoś znajomego.
Odpowiedz cytując