Czy ktoś kazał mu podpisać kontrakt z takimi a nie innymi zapisami? W tym kraju zbyt łatwo ludzie zapominają o swoich zobowiązaniach i zbyt często godzą się na zapisy których nawet nie zamierzają poznać.
Swoją drogą trzeba być solidnym głąbem żeby będąc piłkarzem samemu leźć do punktu zamiast wysłać kogoś znajomego.