|
niech mi ktoś napisze co to jest to paypal. czy muszę tam coś wpłacić czy to tylko służy do tego żeby mi kasiorkę przelali? jakie są opłaty za prowadzenie lub przelewy? jak potem mogę z tego konta wypłacić pieniądze? i jak sytuacja wygląda jeżeli ktoś chce mi przelać dolary? jak potem je najkorzystniej zmienićna PLN? czy z tego systemu mogę na swoje konto przelać pieniądze?
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|