Co myslicie o Visniakovsie z widzewa

Raczej nie zostanie w 1 lidze..
@up
myslalem o Piechu czy Abwo ale obaj sa raczej finansowo poza zasiegiem Wisly.. ale kto wie.. tak naprawde nikt nie wie ile tego siana bedzie miala Wisla po sezonie.. duzo moze zalezec od miejsca ktore Wisla zajmie i siana z c+