Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21605
Stary 19.05.2014, 14:35
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
.
Burliga jest normalny,zwykłym człowiekiem wiec dlaczego nie może korzystać z tego co każdy inny
Co by nie mówić to nie jest zwykłym człowiekiem.. reprezentuje pewną społeczność i nie może jej kompromitować publicznie.. inna sprawa że normalny to też nie jest skoro mając 10-20 tyś miesięcznie przegrywa je w kasynie robiąc długi... są ludzie którzy grają a pensje mają mniejsze niż 2 koła/miech i muszą za to opłacić rachunki, żarcie.. ogólnie przetrwać.. on ma wszystko podane na tacy i po prostu ma w swoje życie wyjebane.. kiedyś pewnie zrozumie to wszystko jak Grosicki ale kiedy to nastąpi i czy nie wyląduje pod mostem ?

Smutna sprawa :/
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując