Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21601
Stary 19.05.2014, 14:21
Może by tak my kibice zrzucilibyśmy się na wszystkie długi Burego? Albo lepiej! Może Wy wierzyciele Burego, przecież jesteście kibicami Wisły, odpuścicie mu?

Wtedy mógłby się skupić tylko na piłce, a nie na dodatkowych źródłach zarobku.
Odpowiedz cytując