|
Pamiętajcie, że:
- dostanie na miesiąc część tego co dostaje jakiś piłkarz, który nas opuści
- jest słaby, jego jedyny atut to wyrobione nazwisko w mediach przez managera
Pytanie to nie "czy mamy na niego kasę", ale "czy warto marnować na niego kasę".
Cóż, obecnie nikt inny do nas nie przyjdzie.
|