Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3251
Stary 19.05.2014, 13:19
Pamiętajcie, że:
- dostanie na miesiąc część tego co dostaje jakiś piłkarz, który nas opuści
- jest słaby, jego jedyny atut to wyrobione nazwisko w mediach przez managera

Pytanie to nie "czy mamy na niego kasę", ale "czy warto marnować na niego kasę".

Cóż, obecnie nikt inny do nas nie przyjdzie.
Odpowiedz cytując