Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21592
Stary 19.05.2014, 13:00
iq1000 napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież "true kibice z móżdżkami wielkości hehe rekinów" chcą, żeby klub tracił póki jest w sporze z SKWK. W tej swojej pokrętnej, chorej logice za pewne niektórzy się cieszą z wybryku Burego i między innymi dlatego go usprawiedliwiają
Oczywiście Jacuś jest Święty i to SKWK i twoi "true kibice z móżdżkami wielkości hehe rekinów" chcą tylko i wyłącznie dopuścić do bankructwa Wisły i spadnięcia do IV ligi. Ogarnij się gościu, wy dalej nie widzicie co łysy odwala. Każdy narzeka na media itd. ale jak widać dużo osób czerpie wiedze z tych źródeł i ufa im :/
Odpowiedz cytując