Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21581
Stary 19.05.2014, 11:44
Frustracja przez ostatnie przegrane Wisły + widok kopacza Wisły w takim miejscu + wiedza o jego problemach + podejrzenie o możliwość obstawienia porażki Wisły + chęć zemsty na kopaczu + przytulenie pieniążków od brukowca.

Skoro z Burym kibice przybijali sobie piątki po meczu zamiast wychowawczo strzelać liście to komuś w końcu przyszło do głowy na tym zarobić W kraju, gdzie ludzie godzą się na pracę za 4zł/h mnie to nie dziwi.
Odpowiedz cytując