Wyświetl pojedynczy post
staszek2309
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21577
Stary 19.05.2014, 11:13
Ten co nagrał Łukaszka to konfident?
Po pierwsze nie wiesz czy to był kibic Wisły. Może to był parchaty albo gumior? Zresztą nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Co byś zrobił widząc któregoś z naszych pseudokopaczy u buka? Pewnie poszedłbyś zapytać jak obstawia, bo miałbyś pewną wygraną?
Po pierwsze gość zasługiwał na liścia już tam u buka. Teraz zasługuje na dyscyplinarny wylot z Wisły. I dla mnie nie ma znaczenia, czy nazywa się Burliga, czy byłby to Głowacki, Brożek, czy ktokolwiek inny. Gość robi sobie jaja z nas, kibiców. A tłumaczenie, że nie pamięta, czy grał na ekstraklasę jest k...a żałosne. Trzeba się Łukaszkowi zrzucić na lecytynę.
Dla mnie nie ma tłumaczenia. I nie ma znaczenia czy ma kto grać w Wiśle, czy nie. Nie po to nosi się Białą Gwaizdę na piersiach, żeby ją plamić.
Odpowiedz cytując