Ten co nagrał Łukaszka to konfident


?
Po pierwsze nie wiesz czy to był kibic Wisły. Może to był parchaty albo gumior? Zresztą nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Co byś zrobił widząc któregoś z naszych pseudokopaczy u buka? Pewnie poszedłbyś zapytać jak obstawia, bo miałbyś pewną wygraną?
Po pierwsze gość zasługiwał na liścia już tam u buka. Teraz zasługuje na dyscyplinarny wylot z Wisły. I dla mnie nie ma znaczenia, czy nazywa się Burliga, czy byłby to Głowacki, Brożek, czy ktokolwiek inny. Gość robi sobie jaja z nas, kibiców. A tłumaczenie, że nie pamięta, czy grał na ekstraklasę jest k...a żałosne. Trzeba się Łukaszkowi zrzucić na lecytynę.
Dla mnie nie ma tłumaczenia. I nie ma znaczenia czy ma kto grać w Wiśle, czy nie. Nie po to nosi się Białą Gwaizdę na piersiach, żeby ją plamić.