|
Debil do kwadratu, rozwiązać kontrakt i tyle w temacie. Gówno mnie interesuję, co ten ćwierć mózg obstawiał, zrobił to.. jest zawodowym piłkarzem i takich miejsc powinien się wystrzegać...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|