|
W tej skorumpowanej lidze chyba tylko kibice starają się o zachowanie jeszcze jakichś resztek złudzenia , że gra jest czysta. Oczywiście nie piszę tu o kibicach Amiki Poznań. Bo tym nie przeszkadzała gra w ich zespole skorumpowanego kopacza Piotrusia Reissa, który kupował i sprzedawał im mecze.
Tym bardziej zdziwiła mnie reklama puszczana od kilku dni w canal+ z tym właśnie tupkiem w roli głownej. Reklamuje firme STS, która amikowcy mają na koszulkach. Pokazuje swoją skorumpowaną gębę i opowiada swoja "wzruszającą" historię od małego po wielki wyczyn. Dla mnie ta reklama jest kolejnym dowodem skur....nia wszystkiego wokół piłki nożnej. To, ze STS wzięło sobie tego degenerata z wyrokiem na reklamę to najzwyklejsze naplucie w twarz wszystkim kibicom w Polsce. Ale, ze canal+ zgodziło się lansować tą reklamę to juz pokazuje w jakim bagnie znajduje się ten cały cyrk.
|