Temat
:
[34 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków, 19 maja, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
27
18.05.2014, 19:07
Rozumiem, że celem naszego jutrzejszego wyjazdu jest obecność na boisku i nie otrzymanie kary dyscyplinarnej.
Cała reszta to co los zrządzi. Przy dwóch piwkach (no może więcej trzeba będzie) obejrzę jak mityczni młodzi Polacy umierają za Wisłę.
Elefant
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Elefant