Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 18.05.2014, 19:07
Rozumiem, że celem naszego jutrzejszego wyjazdu jest obecność na boisku i nie otrzymanie kary dyscyplinarnej.

Cała reszta to co los zrządzi. Przy dwóch piwkach (no może więcej trzeba będzie) obejrzę jak mityczni młodzi Polacy umierają za Wisłę.
Odpowiedz cytując