|
Z niezwykle wielkim entuzjazmem przystępujemy do kolejnego meczu. Dla mnie ten sezon ciągnie się za długo, po prostu się męczę. Sytuacja sportowo-organizacyjna powoduje, że piłkarze też się męczą, inni kibice tez się męczą. Na co nam te dodatkowe 7 meczy? Im szybciej się ten sezon skończy tym lepiej. Dyskusja w tym temacie to potwierdza.
A co do samego meczu to typuje sporo goli.
|