Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 18.05.2014, 17:27
Z niezwykle wielkim entuzjazmem przystępujemy do kolejnego meczu. Dla mnie ten sezon ciągnie się za długo, po prostu się męczę. Sytuacja sportowo-organizacyjna powoduje, że piłkarze też się męczą, inni kibice tez się męczą. Na co nam te dodatkowe 7 meczy? Im szybciej się ten sezon skończy tym lepiej. Dyskusja w tym temacie to potwierdza.

A co do samego meczu to typuje sporo goli.
Odpowiedz cytując