huberix napisał(a):

|
Tylko jak widać Cupiał jest okłamywany przez łysą mendę. Przecież bednarz nie mówiłby mu prawdy, że z dupy daje kibicom zakazy i w ogóle ośmiesza siebie, klub i samego Bogusia. Cupiał ma własne problemy i nie ma w tej chwili czasu na interesowanie się klubem. Widzi wszystko oczami łysej warszawskiej pały i analfabety ( do Smudy w tej sprawie nic nie mam).
|
Taa i jeszcze mu pewnie wmówił, że co mecz jest pełny stadion...