Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 18.05.2014, 13:19
huberix napisał(a):Wyświetl post
Tylko jak widać Cupiał jest okłamywany przez łysą mendę. Przecież bednarz nie mówiłby mu prawdy, że z dupy daje kibicom zakazy i w ogóle ośmiesza siebie, klub i samego Bogusia. Cupiał ma własne problemy i nie ma w tej chwili czasu na interesowanie się klubem. Widzi wszystko oczami łysej warszawskiej pały i analfabety ( do Smudy w tej sprawie nic nie mam).
Taa i jeszcze mu pewnie wmówił, że co mecz jest pełny stadion...


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując