Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 18.05.2014, 13:05
iq1000 napisał(a):Wyświetl post
Nie widzieć, że Bednarz to prawa ręka Cupiała to jak nie widzieć, że kutas Tusk, który Was posuwa w tyłek to część ciała Waszego prawdziwego właściciela.

Jesteście tacy odważni to piszcie "Jebać Cupiała".

A nie... to nie wina braku odwagi, lecz braku inteligencji
Tylko jak widać Cupiał jest okłamywany przez łysą mendę. Przecież bednarz nie mówiłby mu prawdy, że z dupy daje kibicom zakazy i w ogóle ośmiesza siebie, klub i samego Bogusia. Cupiał ma własne problemy i nie ma w tej chwili czasu na interesowanie się klubem. Widzi wszystko oczami łysej warszawskiej pały i analfabety ( do Smudy w tej sprawie nic nie mam).
Odpowiedz cytując