iq1000 napisał(a):

Nie widzieć, że Bednarz to prawa ręka Cupiała to jak nie widzieć, że kutas Tusk, który Was posuwa w tyłek to część ciała Waszego prawdziwego właściciela.
Jesteście tacy odważni to piszcie "Jebać Cupiała".
A nie... to nie wina braku odwagi, lecz braku inteligencji
|
Tylko jak widać Cupiał jest okłamywany przez łysą mendę. Przecież bednarz nie mówiłby mu prawdy, że z dupy daje kibicom zakazy i w ogóle ośmiesza siebie, klub i samego Bogusia. Cupiał ma własne problemy i nie ma w tej chwili czasu na interesowanie się klubem. Widzi wszystko oczami łysej warszawskiej pały i analfabety ( do Smudy w tej sprawie nic nie mam).