|
(To już nawet nie jest nudne, ale żałosne i niewarte uwagi.)
Ta drużyna gra jak wiatry zawieją. Jesli straci sama gola na poczatku to wysoko przegra. Jesli sama trafi może wygrać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|