Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 18.05.2014, 08:39
Jak ktoś chce darmowe 80zł i ma wolne 1000zł to zapraszam na taką okazję (lokata 3 miesięczna, 4%) :

http://gruper.pl/x.php/1,64136/Produ...31627856704512


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

a tu ciekawe do poczytania, choć ja osobiście nie skorzystam bo mam w sieci PLAY a internet mam darmowy z AERO2.
http://www.jakoszczedzic.pl/2014/05/...-t-mobile.html
Ostatnio edytowane przez julo : 18.05.2014 o godz. 08:43.
Odpowiedz cytując