Jak ktoś chce darmowe 80zł i ma wolne 1000zł to zapraszam na taką okazję (lokata 3 miesięczna, 4%) :
http://gruper.pl/x.php/1,64136/Produ...31627856704512
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a tu ciekawe do poczytania, choć ja osobiście nie skorzystam bo mam w sieci PLAY a internet mam darmowy z AERO2.
http://www.jakoszczedzic.pl/2014/05/...-t-mobile.html