kermit06 napisał(a):

Szanowni hazardziści i Panowie obyci w gąszczu przepisów 
Zapytanie mam, odnośnie ustawy antyhazardowej.
Jak to jest z bukmacherami naziemnymi typu STS, FORTUNA i TOTO MIX.
U nich można normalnie obstawiać Polską ligę, czy już nie?
Bo pamiętam, że parę lat temu były problemy z reklamowaniem/sponsorowaniem drużyn ( STS Lecha ) czy bet-at-home nas i skoki w Zakopcu.
Pytam, bo nie wiem czy byłby sens otwarcia punktu naziemnego, bukmacherskiego którejś z tych sieci?
Czy te punkty które są, to stoją bo mają jeszcze ważną koncesję - a nowych otwierać nie można?
Ktoś coś wie?
|
Dawno nie grałem u stacjonarnego buka, ale jestem prawie pewny, że można normalnie obstawiać ligę polską (zresztą skoro w ich internetowych punktach można obstawiać, to oferta w stacjonarnym punkcie jest ta sama).
A co do sponsoringu- ustawa pozwala reklamować się jedynie firmom zarejestrowanym w Polsce.
Młyniu_Miechów napisał(a):

|
Znacie jakiś sprawdzony sklep internetowy z NORMALNYMI ciuchami męskimi? Byle dobrej jakości (coś jak red is bad) i nie za drogie.
|
Normalnymi? Tzn
