Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27911
Stary 18.05.2014, 07:00
kermit06 napisał(a):Wyświetl post
Szanowni hazardziści i Panowie obyci w gąszczu przepisów

Zapytanie mam, odnośnie ustawy antyhazardowej.
Jak to jest z bukmacherami naziemnymi typu STS, FORTUNA i TOTO MIX.

U nich można normalnie obstawiać Polską ligę, czy już nie?
Bo pamiętam, że parę lat temu były problemy z reklamowaniem/sponsorowaniem drużyn ( STS Lecha ) czy bet-at-home nas i skoki w Zakopcu.

Pytam, bo nie wiem czy byłby sens otwarcia punktu naziemnego, bukmacherskiego którejś z tych sieci?
Czy te punkty które są, to stoją bo mają jeszcze ważną koncesję - a nowych otwierać nie można?
Ktoś coś wie?
Dawno nie grałem u stacjonarnego buka, ale jestem prawie pewny, że można normalnie obstawiać ligę polską (zresztą skoro w ich internetowych punktach można obstawiać, to oferta w stacjonarnym punkcie jest ta sama).
A co do sponsoringu- ustawa pozwala reklamować się jedynie firmom zarejestrowanym w Polsce.

Młyniu_Miechów napisał(a):Wyświetl post
Znacie jakiś sprawdzony sklep internetowy z NORMALNYMI ciuchami męskimi? Byle dobrej jakości (coś jak red is bad) i nie za drogie.
Normalnymi? Tzn
Odpowiedz cytując