yoda79 napisał(a):

|
Wymieniane przez Was nazwiska to dowód degrengolady Wisły. Sportowej co prawda, ale i na innych płaszczyznach wiadomo jak jest. Po tym wszystkim zostaną chyba tylko i aż kibice.
|
Nasze miejsce w hierarchii jest delikatnie mówiąc nieco inne niż to z przed paru lat, ale Wisła Kraków dalej kojarzy się z uznana marką dla każdego młodego zawodnika grającego w Polsce, dlatego kto jak nie my powinniśmy zawiesić oko na paru młodych spadkowiczach z Widzewa. Dla przykładu:
- Patryk Wolański
- Veljko Batrović
- Alex Bruno
- Mariusz Rybicki
- Krystian Nowak
- Patryk Stępiński
- Princewill Okachi