suikoden napisał(a):

Darmowe wzmocnienia
Z EKSTRAKLASy
Lewa Obrona
Deleu(Lechia Gdańśk)-ciągle brakuje nam lewego obrońcy a po odejściu Bunozy będzie luka
Lewe Skrzydło
Saidi Ntibazonkiza (Cracovia)-wiem dostane bure ale uważam, że warto
Napastnik
Maciej Jankowski(Ruch Chorzów)-małe ryzyko a może wypali
Wykorzystał bym też Szanse z Rynkiem Ukraińskim bo w tym zamieszaniu niektórzy gracze są za bezcenn
Napastnik
Oleksiy Antonov-http://www.transfermarkt.pl/pl/oleksiy-antonov/transfers/spieler_25845.html
Gregor Balazic-http://www.transfermarkt.pl/pl/gregor-balazic/transfers/spieler_70869.html
|
Przemilczę tego Saidiego już, ale Deleu to przecież prawy obrońca...