Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16179
Stary 17.05.2014, 12:58
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Darmowe wzmocnienia


Z EKSTRAKLASy
Lewa Obrona
Deleu(Lechia Gdańśk)-ciągle brakuje nam lewego obrońcy a po odejściu Bunozy będzie luka
Lewe Skrzydło
Saidi Ntibazonkiza (Cracovia)-wiem dostane bure ale uważam, że warto
Napastnik
Maciej Jankowski(Ruch Chorzów)-małe ryzyko a może wypali


Wykorzystał bym też Szanse z Rynkiem Ukraińskim bo w tym zamieszaniu niektórzy gracze są za bezcenn

Napastnik
Oleksiy Antonov-http://www.transfermarkt.pl/pl/oleksiy-antonov/transfers/spieler_25845.html
Gregor Balazic-http://www.transfermarkt.pl/pl/gregor-balazic/transfers/spieler_70869.html
Przemilczę tego Saidiego już, ale Deleu to przecież prawy obrońca...
Odpowiedz cytując