Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.05.2014, 09:17
marek2a napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli ktoś naiwny wierzy w to ,że spadną to niech spojrzy na terminarz. Ostatni mecz grają z "walczącą " o 9 te miejsce Jagiellonią. Profesor raczej nie dopuści do degradacji
Spokojnie z tymi teoriami. Cracovia będzie pod presją, a Jaga na luzie. Przypominam, że rok temu w przedostatniej kolejce niewalcząca o nic Jaga w 90 minucie meczu spuściła do 2 ligi Belchatów.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując