Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26660
Stary 16.05.2014, 22:28
Też na nich zagłosuję, ale raczej z braku laku, a poza tym mój znajomy wylądował u nich dosyć wysoko na liście i ma jakieś tam szanse na biorący mandat. Reszta znanych mi osób wylądowała w PiS, albo PO, więc to układ zero-jedynkowy.