Pablo84 napisał(a):

A jeśli można, to napisz mi w jaki sposób chce przez 4 lata sprywatyzować służbę zdrowia (co uważam za skrajną głupotę), Co zrobić z emerytami gdy się zlikwiduje ZUS. ....a, jak kiedyś w jakimś programie usłyszałem od niego, że polski emeryt byłby w stanie sam opłacić diagnostykę onkologiczną oraz leczenie, to ....a nie wiem czy się miałem śmiać czy płakać.....
Aha, no i jaka partia polityczna chciała by z nim stworzyć koalicję....
|
Pablo emeryt nie będzie musiał martwić się rakiem bo w tym momencie niewielu chorych dożywa emerytury. Rak to choroba przed emerytalna zwłaszcza że jak dalej będą Nami rządzić socjalne partie to na emeryturę pójdziesz ale na św Dygdy. Korwin wiele razy zapewniał że nabyte świadczenie (emerytury) będą wypłacane min z pieniędzy z podatków czy prywatyzacji . Pis tworzył koalicję z LPR i Samoobroną. PO z PSL a gdy będzie trzeba to i SLD . Jak KNP będzie miał 3,4 wynik w wyborach do sejmu to chętni się znajdą - chyba w to nie wątpisz?