palikot napisał(a):

Tak jak królową Angielską, albo króla Hiszpanii, Norwegii Belgii Hollandii, Szwajcarii? 
To że tobie coś się wydaje nie realne, nieosiągalne nie znaczy, że tak jest. Po prostu nie każdemu bozia dała dar inteligencji 
JKM mówi logicznie jeśli ktoś ma problem ze zrozumieniem, to nie jest wina JKM-a . Nie słyszałem, żeby jakiś polityk czy ktokolwiek udowodnił brak logiki w jego wypowiedziach, a on udowadnia brak logiki prawie każdemu. Jak mówi Staniszkis on jest logiczny aż do bólu, a to, że wypowiada się kontrowersyjnie, to jest retoryka a nie brak logiki. 
Mnie zastanawia jaki poziom myślenia logicznego posiadają ludzie czytający niezależną.pl 
To jest portal pod typowych wyznawców, którzy nie za bardzo mają sposobność do samodzielnego myślenia. Taki TVN tylko w gorszych butach, który ma chrapkę zając jego miejsce jego układy i jego kasę.
Wczoraj podesłałem linka do Maxa Kolonko, w którym pokazał co wam media robią z mózgów
|
A jeśli można, to napisz mi w jaki sposób chce przez 4 lata sprywatyzować służbę zdrowia (co uważam za skrajną głupotę), Co zrobić z emerytami gdy się zlikwiduje ZUS. ....a, jak kiedyś w jakimś programie usłyszałem od niego, że polski emeryt byłby w stanie sam opłacić diagnostykę onkologiczną oraz leczenie, to ....a nie wiem czy się miałem śmiać czy płakać.....
Aha, no i jaka partia polityczna chciała by z nim stworzyć koalicję....