Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26638
Stary 16.05.2014, 13:27
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No to najpierw dla przykładu powinien odebrać sobie prawo wyborcze, tak w ramach reklamy swoich pogladów, a nie jeszcze brać udział w wyborach. Rozumiem, ze potem jako monarchista będzie czekał na wybór króla ?
Jak można traktować poważnie takiego gościa ?
Chłopie gadasz jak żywcem z gw lub tvn o tych dzieciach głosujących na KNP na garnuszku rodziców.A powyższe też fantastycznie współgra z pytaniem : dlaczego jako przeciwnik UE pan kandyduje ? - choć chyba Twoje jest głupsze. Ty naprawdę wierzysz w to że kiedykolwiek PIS dojdzie do władzy samodzielnie Myślę że NIE więc z kim chcesz współrządzić ?Z SLD czy PSL


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru