Gwiaździsty napisał(a):

No to najpierw dla przykładu powinien odebrać sobie prawo wyborcze, tak w ramach reklamy swoich pogladów, a nie jeszcze brać udział w wyborach. Rozumiem, ze potem jako monarchista będzie czekał na wybór króla ? 
Jak można traktować poważnie takiego gościa ?
|
Chłopie gadasz jak żywcem z gw lub tvn o tych dzieciach głosujących na KNP na garnuszku rodziców.A powyższe też fantastycznie współgra z pytaniem : dlaczego jako przeciwnik UE pan kandyduje ? - choć chyba Twoje jest głupsze. Ty naprawdę wierzysz w to że kiedykolwiek PIS dojdzie do władzy samodzielnie

Myślę że NIE więc z kim chcesz współrządzić ?Z SLD czy PSL
