wiesniak84 napisał(a):

|
Ok w takim razie się poprawię - matka go karmiła a utrzymywali podatnicy. Coś jeszcze?
|
Już nic, bo równie głupie
P.S. Jak widać podatnicy wybrali go by ich reprezentował, więc do nich miej pretensje. Zazwyczaj największy żal maja ci co są kompletnie aspołeczni i nigdy w zyciu nie zostali do niczego wybrani. Nawet w przedszkolu, o szkole podstawowej nie wspominając.