huberix napisał(a):

|
Kiedy gotowy będzie Jovanović?
|
Wątpię, by zagrał w tym sezonie. Przez bite parę miesięcy chodził po lekarzach, więc trochę mu zajmie powrót do składu. Zresztą nie ma co go na siłę przyspieszać, niech spokojnie się szykuje na kolejny sezon, będzie potrzebny.
Co do meczu to przewiduję 0:0 po bezbarwnej. Choć w głębi duszy liczę, że drużyna się zepnie i zdobędzie trzy punkty.