|
Nie dostaliśmy licencji na puchary więc zakładając, że się nie odwołamy i jakimś cudem nie będzie zmiany decyzji spokojnie można zacząć grać na serio i walczyć o 3 miejsce i związaną z tym wyższą premię. Tylko, że Ruch ma dokładnie tak samo. Pewnie nie ugramy więcej niż remis.
|