Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 16.05.2014, 05:00
Nie dostaliśmy licencji na puchary więc zakładając, że się nie odwołamy i jakimś cudem nie będzie zmiany decyzji spokojnie można zacząć grać na serio i walczyć o 3 miejsce i związaną z tym wyższą premię. Tylko, że Ruch ma dokładnie tak samo. Pewnie nie ugramy więcej niż remis.
Odpowiedz cytując