Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26614
Stary 15.05.2014, 13:39
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
He, he, he. ale nikt z "adwokatów" nie ustosunkował się do wypowiedzi oszołoma Mikkego zawartego w linkach tylko stwierdzenia niczym komunikaty z Biura Politycznego KC PZPR
Tak jest - Korwin jak Palikot , agent rosyjski, putinowski, żydowski. Putina trzeba krytykować bez względu co zrobi. PIS robi wszystko idealnie. I to jest prawda. A i jeszcze jest zatwardziałym komunistą i "dzieckiem okrągłego stołu". Oszołom wariat. I tego się trzymaj...