Gwiaździsty napisał(a):

He, he, he. ale nikt z "adwokatów" nie ustosunkował się do wypowiedzi oszołoma Mikkego zawartego w linkach tylko stwierdzenia niczym komunikaty z Biura Politycznego KC PZPR
|
Tak jest - Korwin jak Palikot , agent rosyjski, putinowski, żydowski. Putina trzeba krytykować bez względu co zrobi. PIS robi wszystko idealnie. I to jest prawda. A i jeszcze jest zatwardziałym komunistą i "dzieckiem okrągłego stołu". Oszołom wariat. I tego się trzymaj...