Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26611
Stary 15.05.2014, 12:32
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Głosowanie na KNP to jak randka w ciemno. Oszołom K. Mikke znany ale za jego plecami cała masa noname-ów. Zresztą jego wypowiedzi niczym nie różnia sie od Palikota:
http://niezalezna.pl/55222-przylozyl...emyka-nagranie

http://wpolityce.pl/polityka/195554-...ran-ile-wlezie

P.S Użyteczny idiota czy cos więcej ?
jak widać prawda o "wypadku" z 10 kwietnia jest bardzo niewygodna