Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
26611
15.05.2014, 12:32
Gwiaździsty
napisał(a):
Głosowanie na KNP to jak randka w ciemno. Oszołom K. Mikke znany ale za jego plecami cała masa noname-ów. Zresztą jego wypowiedzi niczym nie różnia sie od Palikota:
http://niezalezna.pl/55222-przylozyl...emyka-nagranie
http://wpolityce.pl/polityka/195554-...ran-ile-wlezie
P.S Użyteczny idiota czy cos więcej ?
jak widać prawda o "wypadku" z 10 kwietnia jest bardzo niewygodna
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA