Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26609
Stary 15.05.2014, 12:22
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Głosowanie na KNP to jak randka w ciemno. Oszołom K. Mikke znany ale za jego plecami cała masa noname-ów. Zresztą jego wypowiedzi niczym nie różnia sie od Palikota:
http://niezalezna.pl/55222-przylozyl...emyka-nagranie

http://wpolityce.pl/polityka/195554-...ran-ile-wlezie

P.S Użyteczny idiota czy cos więcej ?
Głosowanie na PIS PO SLD TR czy PSL to jak randka w jasno - głęboko wchodzisz w wielkie gówno.
Dlaczego Wy jako Ci "jedyni patrioci" wpisujecie sie mainstreamowe media i widząc ,że KNP rośnie w siłę za wszelką cenę walczycie z nim zdeydowanie bardziej niż z PO czy SLD? Boicie sie zmian? Boicie się ,że zdradziecki Traktat Lizoński za waszych czasów był podpisany? Kto na JKM ma zagłosowac to zagłosuje tanie zagrywki akurat tego elektoratu nie ruszą.