Gwiaździsty napisał(a):

Głosowanie na PIS PO SLD TR czy PSL to jak randka w jasno - głęboko wchodzisz w wielkie gówno.
Dlaczego Wy jako Ci "jedyni patrioci" wpisujecie sie mainstreamowe media i widząc ,że KNP rośnie w siłę za wszelką cenę walczycie z nim zdeydowanie bardziej niż z PO czy SLD? Boicie sie zmian? Boicie się ,że zdradziecki Traktat Lizoński za waszych czasów był podpisany? Kto na JKM ma zagłosowac to zagłosuje tanie zagrywki akurat tego elektoratu nie ruszą.